Note that Wexford will request an earlier start time for BU15S so that people who want to, can attend the All Ireland minor singles final featuring Galen Riordan at Abbeylara later that day.
40×20 All Ireland Juvenile Semi Finals
All Ireland Semi Connacht v Leinster
Wednesday March 13th: At Leixlip
GU14D: Mayo (Maggie Byrne & Dayna Finn) v Kildare (Leah Doyle & Niamh Masterson)
Saturday March 16th: At Moycullen, Gaillimh @ 11.30am
GU14S: Gaillimh (Aisling Ní Mhaoláin) v Wexford (Holly Hynes)
GU16S: Roscommon (Fiona Tully) v Kilkenny (Kirsty Maher)
GU17S: Sligo (Aoife Quinn) v Laois (Niamh Dunne)
BU14S: Gaillimh (Diarmuid Mulkerrins) v Kilkenny (Conor Murphy)
BU15S: Gaillimh (Desmond Conneely) v Wexford (Thomas Hall)
BU17S: Gaillimh (John Lalor) v Meath (Robert Fox)
Saturday March 16th: At Micheal Breathnach, Gaillimh 11.30am
BU16D: Gaillimh (Jamie Kelly & Cian Ó Conghaile) v Kilkenny (P. Cooney & D.Caulfield)
GU16D: Gaillimh (Shannon Keady & Anna Ní Odhrain Ní Mhurchú) v Kildare (Hannah & Kate Dagg)
GU15S: Gaillimh (Eimear Ní Bhiadha) v Kilkenny (Aoife Holden)
BU14D: Gaillimh (Sean Ó Maoilchiaráin & Peter Ó Donnchadha) v Meath (Joseph Stewart & Patrick Brown)
BU15D: Gaillimh (Ruadhan Ó Curraoin & Ronan Ó Curraoin) v Dublin (Ciaran Flanagan & Micheal Varley)
BU16S: Mayo (Niall Joyce) v Wicklow (Daniel Curry)
BU17D: Mayo (Conor Burke & Cormac Moran) v Kilkenny (Conor Lyons & Mark Dowling)
BYES
GU15D Kilkenny (Caoimhe O Shea & Aine Dunne)
GU17D Kilkenny (Denise Love & Aoilean Hennessy)
All Ireland Semi Munster v Ulster
Saturday March 16th: Clarecastle (two court venue) @ 11.30am
OIC: Pat Hayes, Gabriel Sheridan
GU15S: Clare (Alana Ryan) v Tyrone (Eilise McCrory)
GU15D: Clare (Evelyn Duggan & Aoife Tuohy) v Tyrone (Sinead Donnelly & Aoibhean McAnespie)
BU14S: Tipperary (Colin Ryan) v Tyrone (Turlough Clarke)
BU16D: Tipperary (Jason English & John Ryan) v Tyrone (Sean Kerr/Jack Campbell)
BU17D: Clare (Sean Donnellan & Ciaran Cooney) v Monaghan (Gary McElroy & Conal McKenna)
IF-BU17S: Clare (Jacob Loughnane) v Monaghan (Ramunas Ramanauskas)
GU14S: Clare (Ella Donnellan) v Armagh (Megan McCann)
GU16D: Clare (Doireann Murphy & Clodagh Nash) v Armagh (Aoife McConville & Alana Doran)
BU14D: Tipperary (Jerome Cahill & James Prentice) v Armagh (Shea Donnelly & Sean Reilly)
BU16S: Clare (Fergal Coughlan) v Armagh (Brian McAnenly)
Saturday March 16th: Broadford @ 11.30 am
OIC: Pat Murphy, Tom O Brien.
GU16S: Kerry (Aileen Twomey) v Armagh (Niamh Coleman)
BU15S: Waterford (Ryan O Neill) v Armagh (Jordan Murtagh)
GU14D: Limerick (Katie Mc Carthy & Cathy Foley) v Antrim (Emma Shannon & Cara Doyle)
GU17S: Kerry (Anna Prendeville) v Monaghan (Casey Treanor)
GU17D: Limerick (Laura Stack & Niamh Mc Carthy) v Donegal (Majella Bradley & Paula McGrory)
BU15D: Cork (Kevin O Connell & Darragh Moynihan) v Cavan or Monaghan
IF-BU17S: Ciaran O Neill (Waterford) v Monaghan (Ramunas Ramanauskas)